Series
Ratings
35
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0