Series
Ratings
28
Dining TogetherRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0