Movies
Ratings
90
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0