Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0