Series
Ratings
85
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 5.0