Movies
Ratings
17
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0