Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0