Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 0.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 2.5
A Tour GuideRated ★ 2.5
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Black PhoneRated ★ 2.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0