Titles you rated
Princess HoursRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5