Series
Ratings
13
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0