Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Coming HomeRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.0
FrequencyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5