Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Waking LifeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The HoursRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0