Movies
Ratings
208
Because I Love YouRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
The MagicianRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
FocusRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0