Titles you rated
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0