Series
Ratings
12
Inspector KooRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0