Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0