Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
EliRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Sunset SunriseRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
MarshallRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The Wedding PlannerRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5