Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 4.5
VenomRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
RampantRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5