Titles you rated
MetamorphosisRated ★ 1.5
Kisaragi StationRated ★ 1.5
Mr. CrocketRated ★ 0.5
Meet DaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Haunted HouseRated ★ 1.0
DemonsRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
BarbarianRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5- GentlemanRated ★ 2.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
FallRated ★ 2.0
Knock at the CabinRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0