Movies
Ratings
208
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5