Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
GabiRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0