Movies
Ratings
508
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
That Awkward MomentRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 1.5
TMNTRated ★ 3.5
DoomRated ★ 2.5
Jackass 3DRated ★ 3.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.0
A Late QuartetRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.5
SakuranRated ★ 5.0
SpeciesRated ★ 2.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.5
American Pie 2Rated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0