Movies
Ratings
316
Intimate StrangersRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0