Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0- Semantic ErrorRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Word of HonorRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
My GoddessRated ★ 3.0
Somehow 18Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Before We Get MarriedRated ★ 3.0- Skam France Season 6Rated ★ 4.0
Skam France Season 5Rated ★ 4.5
Skam France Season 4Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Refresh ManRated ★ 4.0