Movies
Ratings
140
Transporter 3Rated ★ 3.5
Speed RacerRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Le ChefRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.5
In a Better WorldRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0