Series
Ratings
137
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0
Pure in HeartRated ★ 2.5- FamilyRated ★ 4.5
- I Need a FairyRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 2.5
Hooray for LoveRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Over the RainbowRated ★ 4.5
LoversRated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.5
Romance TownRated ★ 2.5
StyleRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
Heading to the GroundRated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
- SoulmateRated ★ 3.0