Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5- VirusRated ★ 3.0
- Phantom: The Musical LiveRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.0
After YangRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0