Movies
Ratings
399
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Whale HunterRated ★ 2.0
The QueenRated ★ 2.5
DianaRated ★ 2.5
First KnightRated ★ 4.0
Out LiveRated ★ 1.5
EuroTripRated ★ 3.5