Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Blue MoonRated ★ 5.0
The MastermindRated ★ 4.5
ProblemistaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
Juror #2Rated ★ 4.0
Rye LaneRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Accountant 2Rated ★ 4.5
The AccountantRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
My Old AssRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 5.0
Quiz LadyRated ★ 4.5