Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 2.5- Good PeopleRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5