Titles you rated
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
Beating AgainRated ★ 1.0
GleeRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 0.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 1.0- Yona of the DawnRated ★ 0.5
Missing NineRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 4.5