Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.5
I Am a HeroRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
StardustRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 4.0