Movies
Ratings
167
The SuspectRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 2.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
MindscapeRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0