Series
Ratings
49
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 1.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0