Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
To. JennyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5