Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Planet EarthRated ★ 4.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5
Click Your HeartRated ★ 2.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0