Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0