Movies
Ratings
265
TitanicRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
ElfRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0