Series
Ratings
91
Blade ManRated ★ 0.5
Bad FamilyRated ★ 2.0
PresidentRated ★ 1.5
Endless LoveRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.0
The Night WatchmanRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 0.5
Golden BrideRated ★ 3.0
Two MothersRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5