Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 0.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
Broken ArrowRated ★ 4.5
Rocky IIIRated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 3.5
EntrapmentRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0