Titles you rated
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 1.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 1.0
MonstarRated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Big ThingRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 0.5
Come Back AliveRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
JumongRated ★ 1.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5