Movies
Ratings
729
Top GunRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
RampantRated ★ 0.5
UnstoppableRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5