Series
Ratings
31
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
 
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0