Movies
Ratings
56
The Princess DiariesRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.5