Movies
Ratings
224
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Water DivinerRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
3 Days to KillRated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0