Series
Ratings
55- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5- VirtueRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
- Doctor KkaengRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0- TruthRated ★ 5.0
- BodyguardRated ★ 3.5
- The Path to GloryRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5
Adolescence MedleyRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5