Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0