Movies
Ratings
634
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 3.5