Movies
Ratings
138
HairsprayRated ★ 1.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.5