Movies
Ratings
57
TedRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5